پروژه یوژنیکس

پروژه یوژنیکس چیست؟

طرحی برای نازا کردن زنان و مقطوع‌النسل کردن مردان پروژه یوژنیکس

ادوارد سعید محقق معروف فلسطینی الاصل که در مجامع دانشگاهی آمریکایی صاحب نام است معتقد بود “غرب همواره به شرق اسلامی با کینه و ترس برخورد کرده است.” برای این کینه و ترس، دلایل مختلف و فراوان روان‌شناختی و مذهبی می‌توان ذکر کرد؛ اما همه دشمنی غرب، به نگاه آنها به چالش‌های آخرالزمانی برمی‌گردد.

خزانه جهانی بذر سوالبارد

کشتار خاموش ساکنان زمین

موضوع کشتار خاموش ساکنان زمین و به حداقل رساندن این جمعیت و غلبه دادن جماعتی خاص بر عموم مردم، جزء برنامه‌های دائمی سران مخفی و مؤسسان حکومت جهانی بوده است. تباه شدن حرث و نسل، آلودگی آب و نان، تحمیل غذا و داروی رنگین، اما مسموم در کنار بسیاری از ترفندها، عمر عمومی ساکنان زمین را به ۵۰% عمر طبیعی کاهش داده است. سران سازمان‌های مخفی و مدیریت رژیم صهیونستی از همه حیله‌ها برای این منظور بهره جستند. آنها با طرح پروژه یوژنیکس یا همان علم به‌نژادی همه تلاش خود را مصروف عقیم‌سازی مردم جهان، ممانعت از تولد و کنترل زاد و ولد کردند و با همه قوا این پروژه را بر کشورهای شرقی و مذهبی تحمیل نمودند.
 ….
seedbank
 …
مهندسی ژنتیک علم جدیدی است که با دست‌کاری در اساس طبیعت، موجودات گیاهی و حیوانی و دخل و تصرف در ژن‌ها و حتی وارد ساختن ژن‌های سایر موجودات در دانه‌های زراعی به تولید محصولات جدید مبادرت می‌ورزد. محصولاتی که در صورت و شکل ظاهری مشابهتی کامل با محصول اصلی دارند اما با حمل مولکول‌های جدید در خود، پیامدهای غیرمنتظره و مطالعه نشده‌ای را خواهند داشت که یکی از پیامدهای جدی و خطرناک آن عقیم کردن زنان و مردان، سرطانی کردن سلول‌ها و نیز ایجاد اختلالات شدید روحی و روانی در افراد است.
 …
خزانه بذر روز قیامت
بذر سوالبارد
 …
بنیانگذاران صهیونیستی پروژه یوژنیکس یا همان دروغ بزرگ انقلاب سبز
….
بنیادهای صهیونیستی راکفلر ، بیل گیتس ، بنیانگذار مایکروسافت و چند شرکت فراملیتی در زمره سرمایه‌گذاران اصلی این پروژه شیطانی‌اند. آنها این پروژه را در دهه ۱۹۷۰ میلادی با عنوان و به بهانه انقلاب سبز برای تغییر ژنتیکی بذرها و تخم‌های گیاهی آغاز کرده‌اند.
….

Svalbard Global Seed Vault

انبار بذرهای قیامت

خزانه و انبار بذرها و تخم‌های قیامت

یکی از اهداف پروژه یوژنیکس جمع‌آوری کلیه گونه‌های مختلف بذر و دانه خوراکی مورد نیاز کشاورزان همچون گندم، برنج و ذرت و نگهداری انحصاری و منجمد شده این دانه‌های بومی در دپوی تخم و بذر، در جزیره‌ای دورافتاده در مجمع‌الجزایر سوالبارد نروژ در ۱۰۰ کیلومتری از قطب شمال و در داخل یک کوه است. برنامه‌ریزی شده است تا در خزانه و انبار بذرها و تخم‌های قیامت سه میلیون تخم و بذر نباتی و گیاهی ذخیره گردد. این انبار از ساختار فنی ویژه‌ای، از جمله دیوارهای مسلّح به فولاد به ضخامت یک متر، درب‌های فولادی و سیستم کنترل بسیار پیشرفته برخوردار است. بذرها و دانه‌های موجود در این انبار برای حفظ و به دور نگه‌داشتن از رطوبت در ظرف‌های ویژه‌ای نگه‌داری می‌شوند.

برای ساخت انبار بذرها و تخم‌های قیامت بالغ بر ۱۲۳ میلیارد دلار هزینه شده است و ریاست این انبار بر عهده شخصی کانادایی به نام مارگاریت کتلی کارسون است (رئیس سابق شورای جمعیت آقای راکفلر یهودی بوده است و این شورا نیز با هدف کاهش جمعیت کشورهای در حال توسعه و عقیم کردن مردم آن کشورها تاسیس شده است.) بعد از دپوی دانه‌های بومی در انبار قیامت بذرهای دست‌کاری شده ژنتیکی و محصولات غذایی‌ای که تغییر ژنتیکی پیدا کرده‌اند در بین کشاورزان و مردم مستضعف توزیع می‌گردد و بدین ترتیب کشاورزان ناگزیر به خرید بذری می‌شوند که تنها برای یک بار قدرت زایش دارند و بنابراین هرساله کشاورزان در هنگام کشت، ناگزیر به خرید دانه‌های بذر جدید می‌شوند و با این برنامه‌ریزی، مواد گیاهی و حیوانی دست‌کاری شده هرساله با ساختارهای جدیدتر و البته خطرناک‌تر در سبد غذایی مردم قرار می‌گیرد.

انبار قیامت

یوژنیکس

شرکت بیوتکنولوژیکی Epicyte اعلام کرد “به روش مهندسی ژنتیکی، ذرتی را تولید نموده است که کشنده اسپرم و عقیم‌کننده مردان می باشد.” وزارت کشاورزی آمریکا، حامی تولید ذرت عقیم‌کننده بود.

حکومت فدرال «ایالات متحده آمریکا» از سال ۲۰۰۱ تا ۲۰۰۴ میلادی در ارتباط با مطالعات تحقیقات مربوط به جنگ‌های بیولوژیکی ۵/۱۴ میلیارد دلار هزینه کرده است.

svalbard

به‌نژادی

در پروژه یوژنیکس یا همان علم به‌نژادی پروژه‌ها و برنامه‌های متنوعی به کار گرفته شده است، از جمله «عقیم و نازا کردن» زنانی که عموماً در سنین باروری قرار دارند، «مقطوع‌النسل کردن» مردان، به اجرا گذاردن برنامه‌هایی از قبیل «تنظیم خانواده» و شعارهایی مثل: جمعیّت کمتر و زندگی بهتر (!)، عمومی و اجباری کردن کشت بذرها و دانه‌های تغییر ژنتیک داده شده (GMO) که دارای اثرات مخرّب و مرگ‌آوری بر محیط زیست و سلامتی و حیات انسان است، مثل پروژه‌های تولید «ذرّت عقیم کننده» و «برنج سرطان‌زا» به عنوان دست‌آورد مهندسی ژنتیک، دستکاری ژنتیکی DNA حیوانات و تغییر ماهیّت طبیعی آنها و در نتیجه «بیماری‌زا نمودن گوشت و محصولات لبنی و گوشتی» حاصل از آنها که حامل بسیاری از بیماری‌های کشنده و مرگ آفرین، مثل «سرطان پروستات» در مردان و «سرطان سینه» در زنان، به عنوان حاصل این‌گونه اقدامات ژنتیکی اعلام شده است، تولید داروهای مرگ آفرین، یا تعبیه نمودن مواد عقیم‌کننده در داروها، تولید و فروش بیماری‌ها! و… همه و همه نقشه‌های شومی است که رژیم صهیونیستی در سر می‌پروراند.

…..

تنها با یک کلیک به کانال تلگرام اندیشکده مطالعات یهود بپیوندیم:

تلگرام اندیشکده مطالعات یهود

همچنین ببینید

شبکه‌ مخوف کاسبان پاندمی

شبکه‌ مخوف کاسبان پاندمی

مدارک غیرقابل انکاری درباره شبکه وحشتناک کاسبان پاندمی وجود دارد که ده‌ها میلیون دلار از پول مالیات‌دهندگان آمریکایی را صرف ساخت تسلیحات ژنتیک و بیولوژیک می‌کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − چهار =