روچیلدها و برنامه کاهش جمعیت

روچیلدها و برنامه کاهش جمعیت

سال ۱۹۷۲: کاهش جمعیت

سازمان بهداشت جهانی، برنامه‌ی گسترده‌ی واکسیناسیون میلیون‌‌ها آفریقایی را در برابر بیماری آبله به عهده می‌گیرد. این واکسن آبله را به ویروس ایدز آلوده می‌کنند تا بتوانند برنامه‌ی کاهش جمعیت را که از سوی روچیلدها پشتیبانی مالی می‌شود، در میان جمعیت سیاه‌پوست فقیر که با آهنگی سریع در حال افزایش است، آغاز کنند.

واکسن آبله آلوده به ویروس ایدز

واکسن آبله آلوده به ویروس ایدز

سال ۱۹۷۴:

در دهم دسامبر، شورای امنیت ملی آمریکا تحت ریاست هنری کیسینجر، تحقیق طبقه‌بندی شده‌ی دویست صفحه‌ای را تحت عنوان «گزارش ۲۰۰، تحقیق در خصوص امنیت ملی: پی‌آمدهای رشد جمعیت جهان برای امنیت ایالات متحده و منافع خارجی» به اتمام می‌رساند. این تحقیق به دروغ ادعا می‌کند که رشد جمعیت در به اصطلاح کشورهای کمتر توسعه‌یافته، تهدید بزرگی برای امنیت ملی ایالات متحده است و طرح مخفیانه‌ای را برای کاهش رشد جمعیت در آن کشورها از طریق کنترل موالید، جنگ و قحطی تشریح می‌نماید.

هنری کیسینجر و گزارش 200

هنری کیسینجر و گزارش ۲۰۰

سال ۱۹۷۸:

بیش از یک‌هزار مرد همجنس‌باز بی‌بند و بار در امور جنسی در ایالات متحده، تحت برنامه‌ی واکسیناسیون آزمایشی بیماری هپاتیت ب قرار می‌گیرند. مؤسسه‌ی ملی بهداشت (National Institute of Health = NIH) و مرکز کنترل بیماری (Centers for Disease Control = CDC)، از این طرح حمایت مالی می‌کنند و رئیس بانک خون شهر نیویورک دکتر ولف اشموگنر (Wolf Schmugner)، یهودی لهستانی متولد سال ۱۹۱۹، اجرای این طرح را برعهده دارد.

این واکسینانسیون به طور عمدی با سلاح میکروبی که به ویروس ایدز معروف است، آغشته می‌شود و تا سال ۱۹۸۱ مرکز کنترل بیماری ادعا می‌کند که فقط ۶ درصد از دریافت‌کنندگان واکسن هپاتیت ب به ایدز مبتلا شده‌اند. با این حال، در سال ۱۹۸۴ آمار واقعی ۶۴ درصد اعلام می‌شود؛ رقمی که هنوز هم جای افزایش دارد؛ چرا که تحقیقات کامل در این خصوص محرمانه باقی مانده است.

مردان همجنس‌باز و واکسیناسیون هپاتیت ب

سال ۱۹۸۰:

یادمان جورجیا گایداستونز يا همان سنگ‌های راهنمای جرجیا (Georgia Guidestones) در بخش اِلبرت (Elbert) ایالت جورجیا نصب می‌شود. بر روی این یادمان سنگی، ده نکته نوشته شده که اولین مورد، این عبارت است:

«جمعیت بشر را از لحاظ توازن دائمی با طبیعت، زیر پانصد میلیون نفر حفظ کنید.»

با توجه به این که جمعیت جهان در این زمان شش میلیارد نفر است، پیروی از مطلب مزبور به معنای کاهش نُه دهم از جمعیت جهان است. جالب این‌جا است که در ۲۴ ژوئیه، سندی با عنوان «گزارش جهانی ۲۰۰۰» که توسط سایروس ونس (Cyrus R. Vance)، وزیر پیشین امور خارجه نوشته شده بود، به رئیس‌جمهور کارتر ارائه می‌شود. این گزارش نشان می‌دهد با توجه به افزایش چشمگیر و مورد انتظار جمعیت جهان، منابع سیاره‌ی زمین برای تأمین این جمعیت ناکافی است؛ از این رو خواستار کاهش صدمیلیون نفر از جمعیت آمریکا تا سال ۲۰۵۰ میلادی می‌شود.

جورجیا گایداستونز يا سنگ‌های راهنمای جرجیا

سال ۲۰۰۴:

رهبران اسلامی در شمال نیجریه ادعا می‌کنند برنامه‌ی ایمن‌سازی فلج اطفال صندوق کودکان سازمان ملل متحد (یونیسف) (UNICEF) بخشی از توطئه‌ی ایالات متحده برای کاهش جمعیت این منطقه از طریق اشاعه‌ی ویروس ایدز و مواد شیمیایی عقیم‌کننده است. آفریقایی‌ها می‌گویند تست‌های آزمایشگاهی‌شان وجود مواد آلوده‌کننده در این واکسن را نشان می‌دهد.

دولت ایالات متحد به منظور اثبات بی‌خطر بودن این واکسن، گروهی از دانشمندان، رهبران مذهبی و دیگران را به خارج اعزام می‌کند تا آزمایش مربوط به این واکسن را در آزمایشگاه‌های خارجی تصدیق نمایند. با این‌حال، به محض این‌که تست‌های مزبور تکمیل می‌شود، آنان از انتشار نتایج خودداری می‌کنند.

منبع: كتاب صهیونیسم در مسیر سلطه ، نوشته: اندرو کارینگتن هیچکاک ، برگردان: محمدیاسر فرحزادی ، تهران: نشر ساقی.

کاهش جمعیت ، کاهش جمعیت

اندیشکده مطالعات یهود در پیام‌رسان‌ها:

پیام رسان ایتاپیام رسان بلهپیام رسان سروشپیام رسان روبیکا

کاهش جمعیت ، کاهش جمعیت

همچنین ببینید

شبکه‌ مخوف کاسبان پاندمی

شبکه‌ مخوف کاسبان پاندمی

مدارک غیرقابل انکاری درباره شبکه وحشتناک کاسبان پاندمی وجود دارد که ده‌ها میلیون دلار از پول مالیات‌دهندگان آمریکایی را صرف ساخت تسلیحات ژنتیک و بیولوژیک می‌کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × یک =