خانه / یهود و علوم / یهود و تغذیه و بهداشت / روچیلدها و برنامه کاهش جمعیت
روچیلدها و برنامه کاهش جمعیت

روچیلدها و برنامه کاهش جمعیت

سال 1972: کاهش جمعیت

سازمان بهداشت جهانی، برنامه‌ی گسترده‌ی واکسیناسیون میلیون‌‌ها آفریقایی را در برابر بیماری آبله به عهده می‌گیرد. این واکسن آبله را به ویروس ایدز آلوده می‌کنند تا بتوانند برنامه‌ی کاهش جمعیت را که از سوی روچیلدها پشتیبانی مالی می‌شود، در میان جمعیت سیاه‌پوست فقیر که با آهنگی سریع در حال افزایش است، آغاز کنند.

واکسن آبله آلوده به ویروس ایدز

واکسن آبله آلوده به ویروس ایدز

سال 1974:

در دهم دسامبر، شورای امنیت ملی آمریکا تحت ریاست هنری کیسینجر، تحقیق طبقه‌بندی شده‌ی دویست صفحه‌ای را تحت عنوان «گزارش 200، تحقیق در خصوص امنیت ملی: پی‌آمدهای رشد جمعیت جهان برای امنیت ایالات متحده و منافع خارجی» به اتمام می‌رساند. این تحقیق به دروغ ادعا می‌کند که رشد جمعیت در به اصطلاح کشورهای کمتر توسعه‌یافته، تهدید بزرگی برای امنیت ملی ایالات متحده است و طرح مخفیانه‌ای را برای کاهش رشد جمعیت در آن کشورها از طریق کنترل موالید، جنگ و قحطی تشریح می‌نماید.

هنری کیسینجر و گزارش 200

هنری کیسینجر و گزارش 200

سال 1978:

بیش از یک‌هزار مرد همجنس‌باز بی‌بند و بار در امور جنسی در ایالات متحده، تحت برنامه‌ی واکسیناسیون آزمایشی بیماری هپاتیت ب قرار می‌گیرند. مؤسسه‌ی ملی بهداشت (National Institute of Health = NIH) و مرکز کنترل بیماری (Centers for Disease Control = CDC)، از این طرح حمایت مالی می‌کنند و رئیس بانک خون شهر نیویورک دکتر ولف اشموگنر (Wolf Schmugner)، یهودی لهستانی متولد سال 1919، اجرای این طرح را برعهده دارد.

این واکسینانسیون به طور عمدی با سلاح میکروبی که به ویروس ایدز معروف است، آغشته می‌شود و تا سال 1981 مرکز کنترل بیماری ادعا می‌کند که فقط 6 درصد از دریافت‌کنندگان واکسن هپاتیت ب به ایدز مبتلا شده‌اند. با این حال، در سال 1984 آمار واقعی 64 درصد اعلام می‌شود؛ رقمی که هنوز هم جای افزایش دارد؛ چرا که تحقیقات کامل در این خصوص محرمانه باقی مانده است.

مردان همجنس‌باز و واکسیناسیون هپاتیت ب

سال 1980:

یادمان جورجیا گایداستونز يا همان سنگ‌های راهنمای جرجیا (Georgia Guidestones) در بخش اِلبرت (Elbert) ایالت جورجیا نصب می‌شود. بر روی این یادمان سنگی، ده نکته نوشته شده که اولین مورد، این عبارت است:

«جمعیت بشر را از لحاظ توازن دائمی با طبیعت، زیر پانصد میلیون نفر حفظ کنید.»

با توجه به این که جمعیت جهان در این زمان شش میلیارد نفر است، پیروی از مطلب مزبور به معنای کاهش نُه دهم از جمعیت جهان است. جالب این‌جا است که در 24 ژوئیه، سندی با عنوان «گزارش جهانی 2000» که توسط سایروس ونس (Cyrus R. Vance)، وزیر پیشین امور خارجه نوشته شده بود، به رئیس‌جمهور کارتر ارائه می‌شود. این گزارش نشان می‌دهد با توجه به افزایش چشمگیر و مورد انتظار جمعیت جهان، منابع سیاره‌ی زمین برای تأمین این جمعیت ناکافی است؛ از این رو خواستار کاهش صدمیلیون نفر از جمعیت آمریکا تا سال 2050 میلادی می‌شود.

جورجیا گایداستونز يا سنگ‌های راهنمای جرجیا

سال 2004:

رهبران اسلامی در شمال نیجریه ادعا می‌کنند برنامه‌ی ایمن‌سازی فلج اطفال صندوق کودکان سازمان ملل متحد (یونیسف) (UNICEF) بخشی از توطئه‌ی ایالات متحده برای کاهش جمعیت این منطقه از طریق اشاعه‌ی ویروس ایدز و مواد شیمیایی عقیم‌کننده است. آفریقایی‌ها می‌گویند تست‌های آزمایشگاهی‌شان وجود مواد آلوده‌کننده در این واکسن را نشان می‌دهد.

دولت ایالات متحد به منظور اثبات بی‌خطر بودن این واکسن، گروهی از دانشمندان، رهبران مذهبی و دیگران را به خارج اعزام می‌کند تا آزمایش مربوط به این واکسن را در آزمایشگاه‌های خارجی تصدیق نمایند. با این‌حال، به محض این‌که تست‌های مزبور تکمیل می‌شود، آنان از انتشار نتایج خودداری می‌کنند.

منبع: كتاب صهیونیسم در مسیر سلطه ، نوشته: اندرو کارینگتن هیچکاک ، برگردان: محمدیاسر فرحزادی ، تهران: نشر ساقی.

کاهش جمعیت ، کاهش جمعیت

واریز كمک نقدی برای حمایت از اندیشكده

کاهش جمعیت ، کاهش جمعیت

اندیشکده مطالعات یهود در پیام‌رسان‌ها:

پیام رسان ایتاپیام رسان بلهپیام رسان سروشپیام رسان روبیکا

همچنین ببینید

بوتانیست‌های فرانسوی در ایران

بوتانیست‌های فرانسوی در ایران چه می‌کردند؟!

متن گزارشی از یک افسر ارتش بریتانیا خاطرنشان می‌کند که حضور بوتانیست‌های فرانسوی در ایران لااقل به سال ۱۷۹۷ میلادی (۱۱۷۶ شمسی) بازمی‌گردد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 4 =