ارتباط خانواده سلطنتی انگلیس با مافیای جنسی

ارتباط خانواده سلطنتی انگلیس با مافیای جنسی

تذکر: برای اطلاع دقیق‌تر از ماجرا، توصیه می‌کنیم ابتدا مقالات زیر را مطالعه کنید: خانواده سلطنتی انگلیس
[۱] یهودیان و مافیای کودک‌آزاری
[۲] پروژه لولیتا سازی و دعوت به طغیان اخلاقی
[۳] جاسوس موساد و بهره‌کشی جنسی از کودکان

**********

در ۸ دسامبر ۲۰۲۱، عکسی از جفری اپستین و گیلین ماکسول در حال استراحت در یک کلبه‌ی چوبی در مِلک خصوصی ملکه الیزابت به‌نام Balmoral در اسکاتلند در یکی از جلسات محاکمه‌ی ماکسول بریتانیایی در نیویورک نشان داده شد.

تصویری که گمان می‌رود در سال ۱۹۹۹ گرفته شده باشد، یعنی زمانی که جفری اپستین، سرمایه‌دار تبهکاری که بزرگ‌ترین شبکه‌ی قاچاق نوجوانان با هدف بهره‌کشی جنسی را در آمریکا اداره می‌کرد، به‌همراه شاهزاده اندرو کوچک‌ترین پسر ملکه از مِلک بالمورال ملکه‌ی انگلستان بازدید کردند. این عکس اپستین و ماکسول را نشان می‌دهد که به‌نحوی راحت و صمیمی روی ایوان کابین دراز کشیده‌اند.

جفری اپستین و گیلین ماکسول در ملک ملکه و خانواده سلطنتی انگلیس

تصویر ملکه الیزابت و خانواده‌اش در طول سال‌ها، بارها جلوی این کلبه‌ی جنگلی ثبت شده است.

ملکه الیزابت دوم در ملک خانواده سلطنتی انگلیس

این عکس توسط وزارت دادگستری ایالات متحده منتشر شد و به دادگاه نشان داده شد تا میزان رابطه‌ی نزدیک ماکسول با اپستین را نشان دهد.

شاهزاده اندرو پس از واکنش شدید افکار عمومی به مصاحبه‌ی فاجعه‌بار او با بی‌بی‌سی در نوامبر ۲۰۱۹، که در آن به رابطه‌ی خود با جفری اپستین اذعان نمود، اعلام کرد که از وظایف عمومی «کناره‌گیری» خواهد کرد.

شاهزاده اندرو و ملکه الیزابت و پرنس چارلز و خانواده سلطنتی انگلیس
شاهزاده اندرو (راست) در کنار ملکه الیزابت و پرنس چارلز (چپ) و برخی از اعضای خانواده سلطنتی انگلیس

در ژوئن ۲۰۲۰، ماکسول، که اکنون ۵۹ سال دارد، به شش فقره جرم، از جمله توطئه برای ترغیب خردسالان به انجام اعمال جنسی غیرقانونی، حمل و نقل یک خردسال برای انجام اعمال جنسی غیرقانونی و شهادت دروغ متهم شد. او تا این‌جا کلیه اتهامات خود را انکار کرده است و بدون امکان وثیقه‌گذاری در زندان بروکلین، نیویورک، نگهداری می‌شود.

گیلین ماکسول و جفری اپستین
گیلین ماکسول و جفری اپستین

جسد جفری اپستین در سن ۶۶سالگی در حالی‌که در انتظار محاکمه به اتهام قاچاق جنسی در سال ۲۰۱۹ بود، در زندان پیدا شد. البته دست‌کم بخشی از افکار عمومی ایالات متحده خبر خودکشی اپستین را، که سینه‌اش معدن رازهای تاریک الیت حاکم بر ایالات متحده و عیاشی‌های جنایتکارانه آن‌ها بود، باور نکردند و آن را یک صحنه‌سازی می‌دانند.

در ۱ دسامبر، سارا رانسوم، ۳۷ ساله، به‌طور اختصاصی با مجله‌ی PEOPLE در مورد مصایب وحشتناک ۹ماهه‌ی خود در اسارت باند اپستین و ماکسول، زمانی که در سال ۲۰۰۶ از اسکاتلند به نیویورک منتقل شد، صحبت کرد.

سارا رانسوم

سارا رانسوم

سارا رانسوم بعد از اولین خودکشی

سارا رانسوم بعد از اولین خودکشی نافرجام در سال ۲۰۰۸

سارا رانسوم بعد از دومین خودکشی

سارا رانسوم بعد از دومین خودکشی نافرجام در سال ۲۰۱۸

رانسوم که کتاب جدیدش با عنوان «دیگر سکوت نه: جان به در برده از سفر به جهنم و بازگشت از آن» که در ۷ دسامبر منتشر شد، گفت: «من ساده لوح بودم. آسیب پذیر بودم. من درهم شکسته بودم.»

کتاب سارا رانسوم درباره جزیره پدوفیل

رانسوم در مورد تجربیات خود در جزیره خصوصی اپستین در کارائیب که توسط بازماندگان آن شبکه‌ی جنایتکار «جزیره پدوفیل» لقب گرفته است، افزود:

«این گیلین ماکسول بود که مجری واقعی بود. او مجری بود. او آرایشگر بود. او همه چیز را کنترل می‌کرد.»

گیلین ماکسول و جفری اپستین مالکان جزیره پدوفیل

گیلین ماکسول و جفری اپستین

نام اندرو در محاکمه‌ی ماکسول به‌عنوان یکی از دوستان برجسته‌ای که با جت‌های شخصی اپستین پرواز می‌کرد، به‌همراه دیگران (از جمله دو رئیس‌جمهور سابق دونالد ترامپ و بیل کلینتون) مطرح شده است.

جفری اپستین و بیل کلینتون و دونالد ترامپ

شاهزاده اندرو در اواسط دسامبر سال گذشته، در مورد شکایت «ویرجینیا رابرتز جوفری» (Virginia Giuffre) که در ماه اوت ۲۰۲۱ در شهر نیویورک ثبت شد، در دادگاه حاضر گردید. در این شکایت، جوفری مدعی شد که دوک یورک (لقب سلطنتی شاهزاده اندرو پسر ملکه الیزابت) بین سال های ۱۹۹۹ تا ۲۰۰۲ دست‌کم سه بار او را مجبور به رابطه جنسی با خود کرده بود، از جمله زمانی که او زیر ۱۸ سال داشته است. این سه بار در لندن، نیویورک و جزیره خصوصی اپستین در کارائیب رخ داد. شاهزاده اندرو همواره این اتهامات را رد کرده بود.

ویرجینیا گیفری - ویرجینیا گیفر - ویرجینیا جوفری - Virginia Giuffre

 ویرجینیا جوفری (ویرجینیا گیفری)

در فوریه ۲۰۲۲، اندرو و ویرجینیا گیفر تصمیم به مصالحه گرفتند. شاهزاده اندرو در اعلام این توافق گفت که «از ارتباط خود با اپستین پشیمان است.» در بخشی از بیانیه مشترک آمده است:

«مشخص است که جفری اپستین دختران جوان بی‌شماری را طی سال‌ها قاچاق کرده است. شاهزاده اندرو از همراهی خود با اپستین پشیمان است و از شجاعت خانم گیفر و سایر بازماندگان در دفاع از خود و دیگران تمجید می‌کند. متعهد می شود که با حمایت از مبارزه با شرارت های قاچاق جنسی و با حمایت از قربانیان آن، پشیمانی خود را از ارتباطش با اپشتین نشان دهد.»

او هیچ یک از اتهامات گیفر را در مورد سوء استفاده جنسی نپذیرفت.

شاهزاده اندرو از خانواده سلطنتی انگلیس و ویرجینیا گیفر و گیلین ماکسول

از چپ: شاهزاده اندرو – ویرجینیا گیفر – گیلین ماکسول

با توجه به اخبار اخیر در مورد محاکمه، آن‌چه ما در مورد رابطه‌ی دوک یورک با جفری اپستین می‌دانیم این است که آن‌ها در سال ۱۹۹۹ با هم آشنا شدند. به گزارش گاردین، دوستی آن‌ها زمانی آغاز شد که شاهزاده اندرو توسط گیلین ماکسول، شریک و محرم راز اپستین، به اپستین معرفی شد.

جفری اپستین و شاهزاده اندرو
جفری اپستین و شاهزاده اندرو

میزان رابطه‌ی اپستین با اندرو یا سایر اعضای خانواده سلطنتی انگلیس تا حدّ زیادی ناشناخته است، اگرچه اخیراً عکس‌هایی تاکنون دیده نشده از دوک یورک با اپستین در رویال اسکات در سال ۲۰۰۰ منتشر شده است.

جفری اپستین و پرنس اندرو از خانواده سلطنتی انگلیس و گیلین ماکسول
از راست: جفری اپستین، همسر شاهزاده اندرو، گیلین ماکسول، شاهزاده اندرو

««« پایان »»»

آشنایی با رنگ‌های به‌کار رفته در مقاله‌ی فوق:

رنگ آبی برای تأکید بر کلمات کلیدی است.
رنگ قهوه‌ای برای نقل‌قول استفاده می‌شود.
رنگ قرمز برای لینک‌دادن استفاده شده.

خانواده سلطنتی انگلیس

اندیشکده مطالعات یهود در پیام‌رسان‌ها:

پیام رسان ایتاپیام رسان بلهپیام رسان سروشپیام رسان روبیکا

همچنین ببینید

سازمان جهانی بهداشت مروج انحراف جنسی در مدارس

«سازمان جهانی بهداشت»؛ مروّج انحراف جنسی در مدارس

این مقاله به‌صورت مستند، آموزش انحرافات جنسی و عادی‌سازی پدوفیلی (سوءاستفاده جنسی از کودکان) را در مدارس توسط سازمان جهانی بهداشت (WHO) رصد کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 4 =