شبکه‌ مخوف کاسبان پاندمی

شبکه‌ مخوف کاسبان پاندمی

پس از آن‌که روسیه آزمایشگاه‌های تسلیحات بیولوژیک را در اوکراین تحت کنترل درآورد، وب‌سایت سفارت آمریکا در اوکراین همه‌ی شواهد و قرائن مربوط به این آزمایشگاه‌ها را از آرشیو خود پاک کرد. [۱] کاسبان پاندمی

شبکه‌ مخوف کاسبان پاندمی - دروغ پنتاگون درباره آزمایشگاه‌های زیستی اوکراین

مجری فاکس نیوز: پنتاگون درباره آزمایشگاه‌های زیستی اوکراین دروغ می‌گوید

همزمان سخنگوی وزارت دفاع روسیه، رسماً پنتاگون را متهم کرد که در حال پاکسازی همه‌ی شواهد مربوط به پیوند دولت آمریکا با آزمایشگاه‌های مشکوک در اوکراین است. وزارت دفاع روسیه اسنادی منتشر کرد که نشان می‌داد با شروع عملیات روسیه علیه اوکراین، وزارت بهداشت اوکراین به کارکنان این آزمایشگاه‌ها دستور داد که همه‌ی پاتوژن‌های خطرناک را که در حال کار روی آن بودند، نابود کنند. جالب این‌جا بود که در ۲۲ فوریه گذشته، مقامات آمریکایی هشدار دادند که حمله‌ی روسیه به اوکراین می‌تواند منجر به انتشار «پاتوژن‌های خطرناک» از آزمایشگاه بیولوژیک شود. [۲]

از «فائوچی» و «شواب» تا «هانتر بایدن» و «ناتان ولف»/ با شبکه‌ مخوف کاسبان پاندمی آشنا شوید+عکس و سند

با انتشار این اخبار، سناتور آمریکایی، مارکو روبیو، از وزارت‌خارجه ایالات متحده خواست که درباره‌ی این ماجرا توضیح دهند. [۳] ساخت این آزمایشگاه‌ها در دوران سفارت «ویکتوریا نولاند» (Victoria Nuland) اوج گرفت و نه‌تنها طبق اسناد دولتی خود آمریکا وجود این آزمایشگاه‌ها در جمهوری‌های استقلال‌یافته از اتحاد شوروی، تأیید شده که کار روی پاتوژن‌های خطرناک دارای کاربرد تسلیحاتی هم مسلّم است.

شبکه‌ مخوف کاسبان پاندمی - اعتراف به آزمایشگاه‌های تسلیحات بیولوژیک در اوکراین

«معاون وزارت خارجه آمریکا به وجود آزمایشگاه‌های تسلیحات بیولوژیک در اوکراین اذعان کرد»

نولاند همان کسی بود که در فوریه ۲۰۱۴، در زمان تلاش برای براندازی دولت قانونی اوکراین، بین معترضان خیابانی کیک و نان شیرینی توزیع می‌کرد.

کاسبان پاندمی - ویکتوریا نولاند و پخش شیرینی در اوکراین

کاسبان پاندمی - ویکتوریا نولاند و پخش کیک و شیرینی در اوکراین

مثلاً در سپتامبر ۲۰۱۳ بود که پایگاه اینترنتی نشنال جئوگرافی گزارش داد که یک آزمایشگاه فوق‌پیشرفته با سرمایه‌گذاری ۱۰۳ میلیون دلاری آمریکا در قزاقستان برای مطالعه روی بیماری‌های واگیردار در حال تکمیل است که در سال ۲۰۱۵ رسماً افتتاح می‌گردد. [۴] این آزمایشگاه توسط «آژانس کاهش تهدیدات دفاعی آمریکا» (DTRA) و «برنامه تعاونی کاهش تهدیدات نان-لوگار»، هر دو وابسته به پنتاگون تأمین مالی و تجهیز شد.

شبکه‌ مخوف کاسبان پاندمی - آژانس کاهش تهدیدات دفاعی آمریکا

این آزمایشگاه‌ها مواد خطرناک دارای کاربرد تسلیحاتی از جمله پاتوژن‌های به شدت واگیردار را تولید و ذخیره می‌کردند که این آشکارا خلاف بند اول معاهده تسلیحات بیولوژیک است که تولید و نگهداری و ذخیره‌ی هر گونه‌ مواد پیش‌نیاز تسلیحات بیولوژیک را تحت هر شرایطی ممنوع اعلام کرده است.

شبکه‌ مخوف کاسبان پاندمی - معاهده تسلیحات بیولوژیک

امروز، با وجود سانسور شدید و بایکوت همه‌جانبه‌ی اطلاعات درباره‌ی پیوند چهره‌های سرشناس فعال در حوزه بهداشت و درمان در آمریکا و سطح بین‌المللی با حوزه ساخت تسلیحات بیولوژیک (فائوچی، بیل گیتس، هانتر بایدن و…)، اخبار، گزارش‌ها و مدارک غیرقابل انکاری درباره‌ی این شبکه وحشتناک وجود دارد که ده‌ها میلیون دلار از پول مالیات‌دهندگان آمریکایی را از طریق سازمان‌ها و مؤسسات پوششی سیا، پنتاگون و ناتو صرف ساخت تسلیحات ژنتیک و بیولوژیک می‌کنند.

فقط برای نمونه، یکی از این سرنخ‌ها را یک واکاوی اجمالی می‌کنیم تا عمق فاجعه روشن‌تر گردد. از سال ۲۰۰۳، شرکتی به نام «Black & veatch» در همکاری تنگاتنگ با DTRA در پوشش ایجاد پایگاه‌های اطلاعاتی تهدیدات زیستی علیه امنیت ملی آمریکا، در حال ساخت و توسعه تسلیحات بیولوژیک در اوکراین و برخی دیگر از جمهوری‌های همسایه فدراسیون روسیه هستند. «بلک اند ویچ» دارای دفتر مشترکی در قلب کیف با شرکت آمریکایی «Metabiota» است. شرکت متابایوتا که در دو سه ماه اخیر، در اسناد و گزارش‌های وزارت دفاع روسیه نام آن به‌عنوان یکی از متهمین ساخت، توسعه و اداره‌ی آزمایشگاه‌های بیولوژیک وابسته به پنتاگون زیاد برده شده، در واقع، متعلق به یک چهره‌ی آشناست، که کسی جز «هانتر بایدن»، پسر رئیس‌جمهور کنونی آمریکا نیست.

شبکه‌ مخوف کاسبان پاندمی - بلک اند ویچ و تسلیحات زیستی

بلک اند ویچ از سال ۲۰۰۳ با پنتاگون روی تسلیحات زیستی در جمهوری‌های استقلال‌یافته از شوروی کار می‌کرد

شبکه‌ مخوف کاسبان پاندمی - دفتر مشترک بلک اند ویچ و متابایوتا

دفتر مشترک بلک اند ویچ و متابایوتا در قلب کیف

جو بایدن و هانتر بایدن کاسبان پاندمی

جو و هانتر بایدن

هانتر بایدن کسی است که در ماجرای لپ‌تاپ گمشده‌ی او، جنجال بزرگی درباره‌ی ماهیت تاریک تجارت خارجی او، به‌ویژه در همکاری با ابرسرمایه‌داران و دولتمردان فاسد اوکراینی، و نقش او در قاچاق انسان با هدف بردگی جنسی ایجاد شده است. او را دست راست و معتمد جو بایدن می‌دانند که همه‌ی گندکاری‌های داخل و خارج آمریکای او با اطلاع پدرش صورت گرفته و می‌گیرد. از جمله در ماجرای گرفتن رشوه از شرکت‌های نفت و گاز اوکراینی. متابایوتا در ۲۰۱۴ قراردادی به مبلغ ۱۸.۴ میلیون دلار با بلک اند ویچ امضاء کرده بود.

شبکه‌ مخوف کاسبان پاندمی - متابایوتا و ویروس‌های خفاش

نام متابایوتا در میان شرکت‌هایی که روی ویروس‌های خفاش در چین کار می‌کردند

بزرگ‌ترین سرمایه‌گذار شرکت متابایوتا، شرکت سرمایه‌گذاری «Rosemont Seneca Partners» متعلق به هانتر بایدن و شریک او کریستوفر هینز است. بایدن با سرمایه‌گذاری ۳۰ میلیون دلاری در این شرکت، مدیریت آن را به‌دست گرفت. نکته بسیار جالب و قابل‌تأمل این‌که متابایوتا با آزمایشگاه ویروس‌شناسی ووهان (شهری که نخستین مورد ابتلا به کووید ۱۹ در آن شناسایی شد) نیز همکاری و شراکت داشت. [۵] از آن‌جالب‌تر این که این هر دو (متابایوتا و ووهان لب) همکار پروژه‌های بیولوژیک «آژانس ایالات متحده برای توسعه بین‌الملی» (USAID) بودند. [۶]

شبکه‌ مخوف کاسبان پاندمی - پروژه‌های بیولوژیک آژانس ایالات متحده برای توسعه بین‌الملی

شبکه‌ مخوف کاسبان پاندمی - پروژه‌های بیولوژیک متابایوتا و ووهان لب

متابایوتا با شرکت مشکوک و بدنام دیگری که باز در حوزه‌ی پروژه‌های تسلیحات زیستی پنتاگون فعال است، یعنی «EcoHealth Alliance» شراکت داشته که رئیس آن «پیتر دازاک» است. این همان شرکتی است که دکتر «آنتونی فائوچی»، مشاور پزشکی جو بایدن و رئیس مؤسسه ملی آلرژی و بیماری‌های عفونی از طریق آن روی پروژه‌های آزمایشگاه ویروس‌شناسی ووهان سرمایه‌گذاری می‌کرد. طبق گزارش وب‌سایت نیویورک پست (۲۱ اکتبر ۲۰۲۱)، این سرمایه‌گذاری در غالب پروژه‌ای مخفی با نام «gain-of-function» صورت می‌گرفت که محور آن، انتقال ویروس بیماری‌زا از حیوانات به بدن انسانی و بررسی اثرات آن روی انسان بود. [۷]

کاسبان پاندمی - اعتراف مؤسسه ملی سلامت به سرمایه‌گذاری آمریکا روی پروژه گین آو فانکشن در ووهان

«مؤسسه ملی سلامت به سرمایه‌گذاری آمریکا روی پروژه گین آو فانکشن در ووهان اذعان کرد – علی‌رغم انکار فائوچی»

فائوچی در جلسه استماع سنا (۲۰ ژوئیه ۲۰۲۱) در برابر سؤالات سناتور رند پاول، به صراحت وجود این سرمایه‌گذاری را رد کرده بود [۸]، اما بعداً در نامه‌نگاری کنگره با مؤسسه ملی سلامت (NIH)، و در جوابیه‌ی لارنس تبک، معاون این مؤسسه روشن شد که علی‌رغم شهادت دروغ فائوچی، اصل وجود «gain-of-function» و سرمایه‌گذاری فائوچی در آزمایشگاه ووهان از معبر شرکت «EcoHealth Alliance» در سال ۲۰۱۴ کاملاً صحت داشته است.

کاسبان پاندمی - اعتراف موسسه ملی سلامت به تامین مالی تحقیقات خطرناک در ووهان

«در چرخشی آشکار، مؤسسه ملی سلامت به تأمین مالی تحقیقات خطرناک در ووهان اذعان کرد»

شبکه‌ مخوف کاسبان پاندمی - نامه تایید سرمایه‌گذاری دولت آمریکا در ووهان

نامه‌ی معاون مؤسسه ملی سلامت به کنگره و تأیید سرمایه‌گذاری دولت آمریکا در ووهان

در ۲۲ آگوست ۲۰۱۷، وب‌سایت مؤسسه «IN-Q-TEL»، یکی از مؤسسات پوششی شناخته‌شده‌ی آژانس اطلاعات مرکزی آمریکا (سیا) در حوزه فناوری‌های پیشرفته، از همکاری این مؤسسه با «متابایوتا» برای مدل‌سازی شرایط یک «پاندمی» گسترده در ابعاد جهانی خبر داد! [۹] همان زمان، برخی تحلیل‌گران مستقل، این قرارداد را نشانه‌ی ارتباطات عمیق هانتر بایدن با دولت پنهان در ایالات متحده خواندند. در هیئت امنای این مؤسسه، افرادی چون دریادار مایک مولن (رئیس اسبق ستاد مشترک نیروهای مسلح آمریکا) و جرج تنت (رئیس اسبق سیا) و دیگر چهره‌های نظامی و امنیتی ارشد دیده می‌شوند.

از «فائوچی» و «شواب» تا «هانتر بایدن» و «ناتان ولف»/ با شبکه‌ مخوف کاسبان پاندمی آشنا شوید+عکس و سند

مؤسس متابایوتا، «ناتان دی ولف» (Nathan Daniel Wolfe) یک یهودی و عضو هیئت مدیره‌ی «EcoHealth Alliance» بود. او عضو شورای «آژانس تحقیقات دفاعی پیشرفته» یا دارپا نیز هست. در بین حامیان مالی ناتان ولف در پروژه‌های متابایوتا، می‌توان به پنتاگون، مؤسسه ملی سلامت آمریکا، بنیاد بیل و ملیندا گیتس، گوگل و مؤسسه نشنال جئوگرافی اشاره کرد.

از «فائوچی» و «شواب» تا «هانتر بایدن» و «ناتان ولف»/ با شبکه‌ مخوف کاسبان پاندمی آشنا شوید+عکس و سند

ناتان دی ولف

او که از قضاء یک ویروس‌شناس است، در سال ۲۰۱۱، کتابی با عنوان «طوفان ویروسی: طلوع یک دوران پاندمی جدید» منتشر کرد که حالا، که دنیا با پدیده‌ی پاندمی کووید ۱۹ با گوشت و پوست خود آشناست، بسیار قابل‌توجه به نظر می‌رسد. در بخش تقدیر و تشکر مقدمه کتاب، در بین اسامی که ولف از آن‌ها تقدیر کرده، به نام‌های خاصی برمی‌خوریم. او در بین افراد مختلف، از «جفری اپستین» (Jeffrey Epstein) تشکر کرده است!

از «فائوچی» و «شواب» تا «هانتر بایدن» و «ناتان ولف»/ با شبکه‌ مخوف کاسبان پاندمی آشنا شوید+عکس و سند

کاسبان پاندمی - تشکر ناتان دی ولف از جفری اپستین و بوریس نیکولیچ

اپستین، سرمایه‌دار و سرمایه‌گذار یهودی آمریکایی، صاحب بزرگ‌ترین شبکه‌ی قاچاق کودکان با اهداف بردگی جنسی و استفاده از اعضای بدن، بود که پرونده‌ی او شاید بزرگ‌ترین رسوایی سیاسی اجتماعی چند سال اخیر در آمریکا باشد. اپستین دوست نزدیک و محرم اسرار بسیاری از شخصیت‌های شناخته‌شده سیاسی، اقتصادی، هنری و ورزشی در آمریکا بود و ظاهراً تخصص او به‌راه انداختن مراسم پنهان عیاشی برای برآوردن فانتزی‌های جنسی سیاه و جنایتکارانه این افراد بوده است.

ناتان ولف و گیلین مکسول Nathan Daniel Wolfe and Ghislaine Maxwell

ولف و گیلین (ژیزلن) مکسول، شریک و محرم راز جفری اپستین

نکته مهم این‌جاست که در شبکه‌ی ارتباطات بسیاری از اعضای الیت حاکم بر آمریکا، معمولاً به نام اپستین و شریکش گیلین (ژیزلن) مکسول برمی‌خوریم که تاکنون در چندین گزارش به بخشی از ابعاد حیرت‌آور شبکه‌ی ارتباطات اپستین پرداخته‌ایم.

شخص دیگری که ولف از او تشکر کرده، «بوریس نیکولیچ» (Boris Nikolic)، مشاور علمی بنیاد بیل و ملیندا گیتس و واسطه‌ی آشنایی و رفاقت اپستین با بیل گیتس بود. ولف در سال ۲۰۰۸، مبلغ ۵.۵ میلیون دلار از شرکت گوگل پول گرفته بود تا مثلاً جلوی پاندمی بعدی را بگیرد!

بوریس نیکولیچ و بیل گیتس کاسبان پاندمی

بوریس نیکولیچ در کنار بیل گیتس

از «فائوچی» و «شواب» تا «هانتر بایدن» و «ناتان ولف»/ با شبکه‌ مخوف کاسبان پاندمی آشنا شوید+عکس و سند

بوریس نیکولیک (نفر اول ار سمت راست) در کنار بیل گیتس (نفر دوم) و جفری اپستین (نفر وسط)

نکته‌ی بسیار مهم دیگر درباره ولف این است که او عضو برنامه‌ی «رهبران جوان جهان» است که توسط کلاس شواب، مؤسس مجمع جهانی اقتصاد و از بزرگ‌ترین منادیان «نظم نوین جهانی» ایجاد شده است و هدف آن کشف و تربیت نیروهایی است که قرار است شبکه‌ی رهبران گوش به فرمان این مجمع را شکل دهند. امانوئل مکرون، رئیس‌جمهور فرانسه و جاکیندا آردم، نخست‌وزیر نیوزلند از دست‌پروردگان کلاس شواب بوده‌اند.

از «فائوچی» و «شواب» تا «هانتر بایدن» و «ناتان ولف»/ با شبکه‌ مخوف کاسبان پاندمی آشنا شوید+عکس و سند

کلاوس شواب کسی است که به‌دنبال «نوآغاز بزرگ» (Great Reset) و برقراری نظم نوین جهانی به بهانه پاندمی و تعطیل کردن حاکمیت ملی کشورهاست. او حتی به‌صراحت در این مورد کتاب نوشته و از عقاید و برنامه‌های خوفناک خود و همپالگی‌هایش برای آینده بشریت پرده‌برداری کرده است.

از «فائوچی» و «شواب» تا «هانتر بایدن» و «ناتان ولف»/ با شبکه‌ مخوف کاسبان پاندمی آشنا شوید+عکس و سند

کلاوس شواب از کاسبان پاندمی

کتاب کووید ۱۹ نوآغاز بزرگ از کلاوس شواب COVID-19 THE Great Reset

«کووید ۱۹: نوآغاز بزرگ»

منابع: کاسبان پاندمی

[۱] https://www.politifact.com/article/۲۰۲۲/mar/۱۷/how-broken-urls-helped-fuel-unfounded-conspiracy-t/
[۲] https://thebulletin.org/۲۰۲۲/۰۲/us-official-russian-invasion-of-ukraine-risks-release-of-dangerous-pathogens/
[۳] https://www.youtube.com/watch?v=L۰۷qobGetZg
[۴] https://www.nationalgeographic.com/culture/article/new-high-tech-laboratory-in-kazakhstan-to-fight-plague-outbreaks
[۵] https://www.organicconsumers.org/blog/googles-eric-schmidt-funding-wuhan-lab-covid-origins-cover
[۶] https://www.usaid.gov/sites/default/files/documents/۱۸۶۴/Predict۲-factsheet.pdf
[۷] https://nypost.com/۲۰۲۱/۱۰/۲۱/nih-admits-us-funded-gain-of-function-in-wuhan-despite-faucis-repeated-denials/
[۸] https://nypost.com/۲۰۲۱/۰۷/۲۰/fauci-sen-paul-clash-over-gain-of-function-research-at-wuhan-lab-in-china/
[۹] https://www.iqt.org/news/munich-re-in-q-tel-select-metabiota-to-gain-deeper-insights-into-epidemic-risk-and-global-preparedness-for-infectious-diseases/

««« پایان »»»

آشنایی با رنگ‌های به‌کار رفته در مقاله‌ی فوق:

رنگ آبی برای تأکید بر کلمات کلیدی است.
رنگ قهوه‌ای برای نقل‌قول استفاده می‌شود.
رنگ قرمز برای لینک‌دادن استفاده شده.

کاسبان پاندمی ، کاسبان پاندمی

اندیشکده مطالعات یهود در پیام‌رسان‌ها:

پیام رسان ایتا پیام رسان بله پیام رسان سروش پیام رسان روبیکا

کاسبان پاندمی ، کاسبان پاندمی

همچنین ببینید

وقتی آمران نظم نوین جهانی شما را به خوردن حشرات و گوشت انسان وادار می‌کنند!

وقتی آمران نظم نوین جهانی شما را به خوردن حشرات و گوشت انسان وادار می‌کنند!

قرائن نشان از یک طراحی شوم برای سفره بشر دارد. از خوردن حشرات تا گوشت انسان. کشورهایی چون ایران باید برای استقلال غذایی فوراً سیاست‌گذاری و اقدام کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − سه =